Bolesławiec małżeństwa 1910-1919

Pozostałe indeksy małżeństw z Bolesławca:

1816-1819 ; 1820-1829 ; 1830-1839 ; 1840-1849 ; 1850-1859 ; 1860-1869 ; 1870-1879 ; 1880-1889 ; 1890-1899 ; 1900-19091910-1919

 

Rok

Akt

Zaślubiony

Zaślubiona

Skan

1910

1

Konstanty Nikodemiak

Konstancja Białek

 

1910

2

 Jan Kaczmarek

Franciszka Gryga

 

1910

3

Antoni Sobczyk

Rozalia Górka

 

1910

4

Ignacy Falarz

Marianna Obersztyn

 

1910

5

 Józef Ciężki

Apolonia Wilczyńska

 

1910

6

Franciszek Bełka

Zofia Brząkała

 

1910

7

Jan Brząkała

Marianna Ferdynus

 

1910

8

Stanisław Rychłowski

Weronika Kania

 

1910

9

Teodor Pyzalski

Franciszka Swisulska

 

1910

10

Jan Szymanek

Michalina Mączka

 

1910

11

Waleria Ogłoza

Teodora Gość

 

1910

12

Paweł Piasta

Marianna Kania

 

1910

13

Paweł Klimas

Marianna Zgorzelska

 

1910

14

Ignacy Krupot

Agnieszka Szymanek

 

1910

15

Szymon Ochędzan

Marianna Fronczyk

 

1910

16

Piotr Gmyrek

Magdalena Rodes vel Dziuba

 

1910

17

Franciszek Czapnik

Rozalia Błach

 

1910

18

Leon Podgórski

Antonina Dominas

 

1910

19

Wojciech Piasta

Marianna Niesobska

 

1910

20

Jan Matuszewski

Julianna Niesobska

 

1910

21

Kazimierz Szałapski

Katarzyna Sychla

 

1910

22

Andrzej Szelęgowski

Marianna Zgorzelska

 

1910

23

Paweł Wińkowski

Julianna Kuźbik

 

1910

24

Roman Gruszka

Antonina Wyrwa

 

1910

25

Stanisław Kijak

Marcjanna Salomea Pyzalska

 

1910

26

Piotr Kijak

Marianna Bejm

 

1911

1

Antoni Kubiak

Marianna Tomaszewska

 

1911

2

Jan Lichosik

Zofia Ferdynus

 

1911

3

Mikołaj Gawlik

Teodozja Bardelska

 

1911

4

Jan Zuzek

Petronela Szymanek

 

1911

5

Michał Strzelczyk

Agnieszka Mania

 

1911

6

Józef Stelmach

Franciszka Kowalska

 

1911

7

Stanisław Leszczyński

Katarzyna Jurowicz

 

1911

8

Walenty Korek

Zofia Przybył

 

1911

9

Tomasz Cierkosz

Marianna Dera

 

1911

10

Tomasz Bełka

Marianna Brząkała

 

1911

11

Idzi Bodzyński

Waleria Kopacka

 

1911

12

Aleksander Chwaliński

Teodozja Dulska

 

1911

13

Walenty Pietras

Wiktoria Zimoch

 

1911

14

Roch Pruszkowski

Petronela Siwik

 

1911

15

Wincenty Kania

Franciszka Bartczak

 

1911

16

Ignacy Czubowicz

Eleonora Rosowska

 

1911

17

Ignacy Szczesny

Marianna Agnieszka Paprota

 

1911

18

Feliks Kania

Marcjanna Jonczyk

 

1911

19

Marcin Kania

Antonina Góral

 

1911

20

Antoni Jurek

Marianna Herbeć

 

1911

21

Józef Kubak

Teofilia Adamska

 

1911

22

Apolinary Knefel

Franciszka Glądała

 

1911

23

Tomasz Zieliński

Marianna Górecka

 

1911

24

Maciej Pietras

Józefa Kowalska

 

1911

25

Piotr Paweł Hetman

Konstancja Dyszlewska

 

1911

26

Piotr Siurek

Marianna Chrzan

 

1911

27

Paweł Szmit

Katarzyna Zielińska

 

1911

28

Leon Janaszkiewicz

Franciszka Dobranowska

 

1911

29

Józefat Frątczyk

Marianna Cielek

 

1912

1

Jan Mania

Marianna Szafera

 

1912

2

Stanisław Chudzia

Wiktoria Ferdynus

 

1912

3

Franciszek Żółtaszek

Wiktoria Bodzińska

 

1912

4

Roman Szczęsny

Marianna Błach

 

1912

5

Józef Kubiś

Józefa Pokora

 

1912

6

Franciszek Zawada

Konstancja Wabnic

 

1912

7

Józef Kania

Marianna Mania

 

1912

8

Szymon Dulski

Teofilia Gajk

 

1912

9

Idzi Wykrota

Bronisława Brząkała

 

1912

10

Wincenty Kwas

Anna Matyjasińska

 

1912

11

Piotr Kubak

Józefa Francuz

 

1912

12

Wojciech Kowalik

Zofia Spik

 

1912

13

Leon Wójcik

Katarzyna Machynia

 

1912

14

Roman Pruszkowski

Konstancja Glądała

 

1912

15

Andrzej Kubiak

Magdalena Myszór

 

1912

16

Roman Szafera

Magdalena Ferdynus

 

1912

17

Walenty Pisula

Anna Brząkała

 

1912

18

Jan Małecki

Franciszka Zataj

 

1912

19

Antoni Weber

Helena Obersztyn

 

1912

20

Piotr Dudek

Antonina Lara

 

1912

21

Józef Szymanek

Elżbieta Wykrota

 

1912

22

Feliks Kasprzak

Stanisława Błach

 

1912

23

Idzi Zaręba

Franciszka Dudek

 

1912

24

Feliks Józefat Obersztyn

Stanisława Kuźbińska

 

1912

25

Jan Skowron

Marianna Rutkowska

 

1912

26

Józef Gil

Zofia Słonina

 

1912

27

Stanisław Kołaczkowski

Kazimiera Bielawska

 

1912

28

Tomasz Urbański

Nepomucena Lis

 

1912

29

Lucjan Lajtloch

Bogumiła Rutkowska

 

1912

30

Józef Dulski

Józefa Sioch

 

1912

31

Julian Koszowski

Weronika Rosawska

 

1912

32

Nikodem Cichy

Apolonia Niesobska

 

1912

33

Józef Kijak

Magdalena Pokora

 

1913

1

Józef Slasko vel Slaski

Bibianna Ginter

 

1913

2

Piotr Żuber

Marianna Popiel

 

1913

3

Stanisław (?)

Wiktoria Wyrwa

 

1913

4

Jan Urbański

Władysława Apolonia Pyzalska

 

1913

5

Ignacy Błach

Jadwiga Abram

 

1913

6

Antoni (Dobroś?)

Franciszka Lizoń

 

1913

7

Wojciech Konieczny

Franciszka Kubińska

 

1913

8

Tomasz Niesobski

Franciszka Wyrwa

 

1913

9

Jan Korek

Magdalena Wejner

 

1913

10

Tomasz Szybak

Marianna Wejner

 

1913

11

Jan Olejnik

Jadwiga (Chal…?)

 

1913

12

Jan Weber

Michalina Dulska

 

1913

13

Teodor Brząkała

Katarzyna Panek

 

1913

14

Jan Chmielewski

Józefa Ferdynus

 

1913

15

Paweł Dera

Marianna Lis

 

1913

16

Wacław Lajtloch

Agnieszka Dłubak

 

1913

17

Piotr Dudek

Franciszka Albert

 

1913

18

Teodor Strzelczyk

Honorata Pyzalska

 

1913

19

Stanisław Kozica

Wiktoria Zgorzelska

 

1913

20

Albert Weber

Katarzyna Wójcik

 

1913

21

Wojciech Musiałek

Joanna Konieczna

 

1913

22

Edmund Andrzej Chaberkowski

Eufrozyna(Lajtloch?) 

 

1913

23

Jan Ferdynus

Marianna Ferdynus

 

1913

24

Teodor Dudek

Petronela Brząkała

 

1914

1

Józef Szczęsny

Zofia Brząkała

 

1914

2

Piotr Przebierała

Franciszka Książek

 

1914

3

Piotr Basznek

Eleonora Zimoch

 

1914

4

Ignacy Zimoch

Marianna Strycharek

 

1914

5

Roman Maciaszczyk

Franciszka Kędzierska

 

1914

6

Ignacy Szkop

Józefa Balcer

 

1914

7

Idzi Parzbut (lub Paszbut)

Antonina Szymanek

 

1914

8

Walenty Kowalski

Franciszka Ogcza

 

1914

9

Piotr Faryś

Józefa Łuczak

 

1914

10

Jan Ochocki

Michalina Kowalska

 

1914

11

Franciszek Cichy

Rozalia Psipsińska

 

1914

12

Franciszek Pyzalski

Marianna Pędrak

 

1914

13

Jakub Grela

Wiktoria Lara

 

1914

14

Konstanty (?)

Kunegunda Cyga

 

1914

15

Tomasz Rezler

Franciszka Zielińska

 

1914

16

Edmund Kozłowski

Władysława Pyzalska

 

1914

17

Jakub Mitmański

Józefa Sobańska

 

1914

18

Józef Siejka

Rozalia Frączyk

 

1914

19

Piotr Olejnik

Marianna Domagała

 

1914

20

Franciszek Owczarek

Katarzyna Szewczyk

 

1914

21

Antoni Szymanek

Franciszka Kania

 

1914

22

Szczepan Figiel

Zofia Stryjak

 

1914

23

Jan Fuchs

Marianna Zyguś

 

1915

1

Rejm Aleksander

Anastazja Weber

 

1915

2

Władysław Chmielewski

Władysława Bardelska

 

1915

3

Stężalski Antoni

Agnieszka Ceglarek

 

1916

1

Szkop Walenty l.23, ur. w Wiewiórce, s. Franciszka i Małgorzaty z Tomaszewskich.

Wiktoria Chudzia l. 27, wdowa po Stanisławie Chudzia, ur. w Bolesławcu, c. Andrzeja Ferdynusa i Franciszki z Lisów.

 

1916

2

Szymanek Andrzej l.30, ur. w Żdżarach, s. Sylwestra i Marianny z Ciećków.

Bronisława Wykrota l.24, ur. w Piaskach, c. Melchiora i Antoniny z Sielskich.

 

1916

3

Ferdynus Szymon l.19, ur. w Starostwie, s. Andrzeja i Franciszki z Lisów.

Joanna Francuz l.20, ur. w Bolesławcu, c. Teodora i Marianny z Pędraków.

 

1916

4

Panek Józef l.23, ur. w Chróścinie, s. Jana i Magdaleny z Glądałów.

Franciszka Brząkała l.27, ur. w Chróśćinie, c. Szymona i Katarzyny z Szymanków.

 

1916

5

Dulas Józef l.25, ur. w Wójcinie, s. Franciszka i Marianny z Flisińskich.

Teodozja Brząkała l.23, ur. w Chróścinie, c. Szymona i Katarzyny z Szymanków.

 

1916

6

Glapa Józef l.25, ur. w Radostowie, s. Jana i Marianny z Wargów.

Władysława Krzemińska l.23, ur. w Chotyninie, c. Jakuba i Marianny z Makowskich.

 

1916

7

Szymanek Franciszek l.22, ur. w Żdżarach, s. Sylwestra i Marianny z Ciećków.

Stanisława Gruszka l.19, ur. w Kamionce, c. Jana i Agnieszki z Kaniów.

 

1916

8

Musiałek Szymon l.50, wdowiec po Eleonorze z Kików, ur. w Bolesławcu, s. Aleksandra i Marianny z Kosmalów.

Bronisława Pyzała l.35, ur. w Bolesławcu, c. Andrzeja i Józefy z Tylkowskich.

 

1916

9

Mączka Franciszek l.65, wdowiec po Marcjannie z Brząkałów, ur. w Wójcinie, s. Mikołaja i Marianny z Piastów. 

Małgorzata Łuczynuk l.55, wdowa po Konstantym, ur. w Bolesławcu, c. Franciszka Mikulskiego i Józefy z Juszczaków.

 

1916

10

Musiałek Leon l.22, ur. w Bolesławcu, s. Szymona i Eleonory z Kików.

Czesława Ciężka l.19, ur. w Wieluniu, c.Mateusza i Marii z Grabowskich.

 

1916

11

Koszowski Ignacy l.31, ur. w Bolesławcu, s. Franciszka i Franciszki z Musiołków.

Helena Marianna Pychyńska l24, ur. w Czastarach, c. Józefa i Antoniny z Antoniewskich.

 

1916

12

Rodak Teodor l.23, ur. w Chotyninie, s. Ignacego i Wiktorii z Zimochów.

Rozalia Górka l.23, ur. w Chróścinie, c. Mikołaja i Małgorzaty z Piekielnych.

 

1916

13

Niesobski Tomasz l.58, wdowiec po Juliannie z Jańczyków, ur. w Chotyninie, s. Walentego i Katarzyny z Storczyków.

Jadwiga Cyga l.48, wdowa po Antonim Cyga, ur. w Chotyninie, c. Tomasza Góreckiego i Wiktorii z Gąszczaków.

 

1916

14

Stryjak Ignacy l.29, ur. w Ochędzynie, s. Józefa i Agaty z Dudków.

Janina Bielawska l.20, ur. w Chotyninie, c. Józefa i Marianny z Sztajmerów.

 

1916

15

Strzelczyk Stefan l.25, ur. w Bolesławcu, s. Szymona i Marianny z Gajków.

Teodozja Chmielewska l.20, ur. w Bolesławcu, c. Juliana i Teodozji z Wieruszowskich.

 

1917

1

Kapral Stanisław l.30 ur. w Jaworku (par. Czastary), s. Idziego i Marianny z Sznajdrów.

Marianna Kępa l.29, ur. w Bolesławcu, c. Józefata i Joanny z Koszawskich.

 

1917

2

Strzelecki Piotr l.24, ur. w Łubnicach, s. Franciszka i Karoliny z Tenczyków.

Petronela Obersztyn l.21, ur. w Praszce, c. Wincentego i Marianny z Misiów.

 

1917

3

Wężyk Franciszek l.29, ur. w Bolesławcu, s. Piotra i Franciszki z Sitarskich.

Eleonora Obersztyn l.24, ur. w Bolesławcu, c. Aleksandra i Józefy z Konarskich.

 

1917

4

Pyzalski Tomasz l.29, ur. w Bolesławcu, s. Józefa i Zofii z Bzików.

Marianna Skałecka l.23, ur. w Podbolesławcu, c. Antoniego i Franciszki z Kurbańskich.

 

1917

5

Cichosz Piotr l.22, ur. w Wójcinie, s. Wojciecha i Marianny z Perlaków.

Petronela Zimoch l.24, ur. w Chróścinie, c. Jana i Małgorzaty z Ferdynusów.

 

1917

6

Pietras Józef l.30, ur. w Żdżarach, s. Antoniego i Łucji z Lizoniów.

Marianna Zimoch l.25, ur. w Chróścinie, c. Jana i Marianny z Lisów.

 

1917

7

Karpacki Stanisław  l.26, ur. w Mieleszynie, s. Rocha i Rozalii z Zimochów.

Katarzyna Dominas l.19, ur. w Kamionce, c. Franciszka i Marianny z Ciężkich.

 

1917

8

Górka Jan l.58, wdowiec po Urszuli z Zimochów, ur. w Chróścinie, s. Andrzeja i Marianny z Herbeciów.

Jadwiga Szafera l.56, wdowa po Józefie Szafera, ur. w Siemianicach, c. Józefa Trzesickiego i Marianny z Biegańskich.

 

1917

9

Kępa Wincenty l.34, ur. w Kadłubie, s. Franciszka i Agaty z Pylkowskich. ( świadkuje Wojciech Glądała z Chróścina l.59)

Zofia Dera l.26, ur. w Chróścinie, c. Pawła i Katarzyny z Lisów.

 

1917

10

Lary Tomasz l.26, ur. w Bolesławcu, s. Szymona i Marianny z Pentelskich.

Bronisława Orlewicz l.23, ur. w Siemianicach, c. Józefa i Franciszki z Szulców.

 

1917

11

Brząkała Walenty l.26, ur. w Chróścinie, s. Franciszka i Marianny z Szymanków.

Walentyna Bardelska l.26, ur. w Bolesławcu, c. Aleksandra i Anny z Wykrotów.

 

1917

12

Szewczyk Walenty wdowiec po Juliannie z Malików, l.58, ur. w Kamionce, s. Andrzeja i Katarzyny z Lizoniów.

Anna Ferdynus l.36, wdowa po Tomaszu Ferdynusie, ur. w Kamionce, c. Antoniego Botki i Marianny z Kaniów.

 

1918

1

Franciszek Mączka l.29, ur. w Chróścinie, s. Jana i Franciszki z Maksymowiczów.

Franciszka Skop l.25, ur. w Chróścinie, c. Stanisława i Katarzyny z Myszorów.

 

1918

2

Andrzej Wyder l.25, ur. w Ochędzynie, s. Wawrzyńca i Marianny z Tomalów.

Katarzyna Sioch l.20, ur. w Podbolesławcu, c. Pawła i Wiktorii z Chyłów.

 

1918

3

Antoni Skop l.27, ur. w Chróścinie, s. Stanisława i Katarzyny z Myszorów.

Marta Lis l.23, ur. w Chróścinie, c. Wawrzyńca i Zofii z Laseckich.

 

1918

4

Jan Lizoń l.22, ur. w Kamionce, s. Piotra I Marianny z Pyzałów.

Zofia Adamska l.26, ur. w Chotyninie, c. Jana i Marianny z Szaferów.

 

1918

5

Szymon Wyrwa l.31, ur. w Chotyninie, s. Franciszka i Łucji z Żurków.

Waleria Gość l. 25, ur. w Bolesławcu, c. Franciszka i Michaliny z Sikorskich.

 

1918

6

Piotr Pyzalski l.35, ur. w Bolesławcu, s. Andrzeja i Józefy z Tylkowskich.

Barbara Świsulska l.19, ur. w Bolesławcu, c. Jana i Barbary z Musiałków.

 

1918

7

Wojciech Kowalik l. 32,wdowiec po Zofii z Spików, ur. w Bolesławcu, s. Szymona i Katarzyny z Stachaczów.

Petronela Jagieniak l.25, ur. w Opatowie, c. Piotra i Agnieszki z Sieczków.

 

1918

8

Franciszek Chmielewski l.40, wdowiec po Helenie z Dobranowskich, ur. w Bolesławcu, s. Tomasza i Marianny z Luboińskich.

Leokadia Katarzyną Kozłowską l. 33, ur. w Hobaninie, c. Antoniego i Katarzyny z Pilarskich.

 

1918

9

Roman Świsulski l.27, ur. w Bolesławcu, s. Jana i Barbary z Musiałków.

Teodozja Pendrak l.25, ur. w Bolesławcu, c. Wincentego i Emilii z Musiałków.

 

1918

10

Mikołaj Kaczor, l.58, wdowiec po Agnieszce z Justyniaków, ur. w Dzietrzkowicach, s. Augustyna i Teresy z Grzegorzków.

Marianna Obersztyn l.51, wdowa po Wincentym, ur. w Żdżarach, c. Stanisława Miś i Ludwiki z Mączków.

 

1918

11

Piotr Mateusz Zalewski l. 64, wdowiec po Józefie z (Siepierowiczów) ur. w Łyskorni, s. Jana i Marianny z Kozłowskich.

Eleonora Pyzalska l.51, ur. w Bolesławcu, c. Franciszka i Anieli z Rowińskich.

 

1918

12

Józef Burzyński l.28, ur. w Naramicach, s.Józefa i Wiktorii z Kwiecińskich.

Franciszka Pisula l.22, ur. w Kamionce, c. Mikołaja i Katarzyny z Ferdynusów.

 

1918

13

Józef Niewidomy l.27, ur. w Cieszęcinie, s. Walentego i Michaliny z Głowaczów.

Marianna Zataj l.22, ur. w Kamionce, c. Antoniego i Małgorzaty z Gawlików.

 

1918

14

Jan Brząkała l.27, ur. w Chróścinie, s. Szymona i Katarzyny z Szymanków.

Stanisława Pokora l.22, ur. w Chróścinie, c. Walentego i Eleonory z Dybków.

 

1919

1

Antoni Zawieja l.40, ur. w Łyskorni, s. Pawła i Marianny z Trasów.

Marianna Wyrwa l.23, ur. w Bolesławcu, c. Franciszka i Łucji z Żurków.

 

1919

2

Teodor Nowakowski l.33, ur. w Bolesławcu, s.Andrzeja i Małgorzaty z Koziców. ( Zmarł w Bolesławcu w 1947)

Marianna Weber, l. 31, wdowa po Piotrze, ur. w Bolesławcu, c. Franciszka Koszowskiego i Franciszki z Musiałków.

 

1919

3

Teodor Kuźbik l.26, ur. w Bolesławcu, s. Józefa i Julianny z Świsulskich.

Waleria Psipsińska l.19, ur. w Bolesławcu, c. Józefa i Anny z Kulów.

 

1919

4

Damazy Krzemiński l.28, s. Mikołaja i Wiktorii z Brząkałów.

Franciszką Mączka l.25, ur. w Chróścinie, c. Jana i Franciszki z Maksymowiczów.

 

1919

5

Wacław Pokora l.26, ur. w Chróścinie, s. Walentego i Eleonory z Dybków.

Stanisława Zimoch l.20, ur. w Chróścinie, c. Jana i Marianny z Lisów.

 

1919

6

Franciszek S l.52, ur. w Woli Jankowskiej, s. Stanisława i Katarzyny z Kokosińskich.

Marianna Glądała l.22, ur. w Chróścinie, c. Bartłomieja i Marianny z Plyszków.

 

1919

7

Onufry Rupach l.26, ur. w Dzietrzkowicach, s. Julianny.

Weronika Wykrota, l. 31, wdowa po Antonim, ur. Bolesławcu, c. Jana Zubra i Franciszki z Zygusiów.

 

1919

8

Franciszek Lisek l.28, ur. w Chotyninie, s. Pawła i Wiktorii z Chyłów.

Teofilia Szczęsna l.33, ur. w Chotyninie, c. Józefa i Anastazji z Chaczajów.

 

1919

9

Stanisław Juszczak l. 23, ur. w Jaworku, s. Antoniego i Małgorzaty.

Małgorzata Morawska l.23, ur. w Kamionce, c. Macieja i Karoliny z Kwaśniaków.

 

1919

10

Stanisław Biernackim l.30, ur. w Kruszynie, s. Jacentego i Julianny z Wróblów.

Zofia Ferdynus l. 29, ur. w Kamionce, c. Franciszka i Marianny z Makowskich.

 

1919

11

Franciszek Kasperczyk l.31, ur. w Chróścinie, s. Filipa i Julianny z Szymanków.

Anastazja Maksymowicz l.27, ur. w Chróścinie, c. Mikołaja i Zofii z Panków.

 

 

1919

12

Walenty Maksymowicz l.32,font-size: 9.0pt;ur. w Chróścinie s. Mikołaja i Zofii z Panków.

Franciszka Dudek l.22, ur. w Chróścinie, c. Antoniego i Marianny z Pyzałów.

 

1919

13

Józef Bodziński l.32, wdowiec po Walerii z Kopackich, ur. w Bolesławcu, s. Wojciecha i Marianny z Wielgosiów.

Marianna Kopacka l.21, ur. w Wenglewie, c. Jana i Julianny z Szyszkowskich.

 

1919

14

Franciszek Polewiak l.25, ur. w Brzozowie, s. Franciszka i Józefy z Gałów.

Wiktoria Kopacka, l. 28, ur. w Dobrzyńskiej Hucie, c. Jana i Julianny z Szyszkowskich.

 

1919

15

Wincenty Zataj l.24, ur. w Kamionce, s. Antoniego i Małgorzaty z Gawlików.

Teodora Cieślak l. 23, ur. w Piaskach, c. Franciszka i Marianny z Ferdynysów.

 

1919

16

Jan Olejnik l.54, wdowiec po Jadwidze z Chalusiaków, ur. w Bolesławcu, s. Mikołaja i Marianny z Myszorów.

Agnieszka Kozłowska wdowa, l. 49, ur. w Kaliszowicach, c. Mikołaja Leopolda i Małgorzaty ( z …?)

 

1919

17

Józef Niesobski l.26, ur. w Bolesławcu, s. Franciszka i Elżbiety z Rakowskich.

Genowefa Kulak l.18, ur. w Bolesławcu, c. Andrzeja i Marianny z Paschalskich.

 

1919

18

Wacław Zimoch l.33, ur. w Chróścinie, s. Jana i Marianny z Lisów.

Konstancja Cicha l. 20, ur. w Chróścinie, c. Jana i Marianny z Szczęsnych.

 

1919

19

Józef Wenerski l.23, ur. w Klikawie ( par. Góra Janoszyńska), s. Stanisława i Józefy z Wolskich.

Stanisława Glądała l. 24, ur. w Chotyninie,

c. Jana i Katarzyny z Szaferów.

 

1919

20

Franciszek Głowacki l.25, ur. w Wójcinie, s. Józefa i Marianny z Cierkoszów.

Katarzyna Przybył l.28, ur. w Żdzarach, c. Ignacego i Wiktorii z Rakosów.

 

1919

21

Wincenty Piec l. 27, ur. w Radostowie, s. Jana i Katarzynów z Wejnerów.

Marianna Julianna Kwiatkowska l.22, ur. w Czastarach, c. Ignacego i Teofilii z Kuźbików.

 

1919

22

Walenty Szymanek l. 29, ur. w Chróścinie, s. Franciszka i Marianny z Grygów.

Petronela Lis l. 22, ur. w Chotyninie, c. Walentego i Nepomuceny  z Mazurowskich.

 

1919

23

Michal Ciszek l.23, ur. w Dobrzeszowie, s. Franciszka i Katarzyny z Kumańskich.

Petronela Cyga l. 22, ur. w Bolesławcu, c. Antoniego i Jadwigi z Góreckich.

 

1919

24

Stefan Wabnie, l. 28, ur. w Kamionce, s. Jana i Florentyny z Kowalskich.

Franciszka Frączyk l.25, ur. w Piaskach, c. Władysława i Marianny z Wyrwów.

 

1919

25

Jan Zapart wdowiec po Michalinie z Michalskich, l. 42, ur. w Baranowie, s. Antoniego i Marianny z Piątkowskich.

Jadwiga Kubacińska l.25, ur. w Januszkowie ( par. Góra), s. Marcina i Agnieszki z Grzeszkowiaków.

 

1919

26

Jan Fiącek wdowiec po Mariannie z Bełków, ur. w Wieruszowie, l.35, s. Jana i Marianny z Sałapskich.

Magdalena Gruszka l.23, ur. w Kamionce, c. Wawrzyńca i Julianny z Żurków.

 

1919

27

Józef Kulak l.26, ur. w Bolesławcu, s. Andrzeja i Marianny z Paschalskich.

Marianna Pyzalska l.28, ur. w Bolesławcu, c. Józefa i Zofii z Bzików.

 

1919

28

Jan Szpakowski l.27, ur. w Piotrkowie, s. Jana i Anieli z Neclów.

Zofia (?) l.25, ur. w Noworadomsku, c. Maksa i Emilii z Lofflerów.

 

1919

29

Idzi Ponenta l.27, ur. w Bolesławcu, s. Franciszka i Józefy z Bąków.

Apolonia Kruszyna l.21, ur. w Chotyninie, c. Józefa i Wiktorii z Jurowiczów.

 

1919

30

Antoni Dura l.30, ur. w Naramicach, s. Wojciecha i Marianny.

Weronika Lata l.24, ur. w Chotyninie, c. Juliana i Pauliny z Zurków.

 

1919

31

Wincenty Polak wdowiec po Franciszce, l.28, ur. w Chotyninie, s. Walentego i Józefy z Wyrwów.

Małgorzata (?) l.26, wdowa po Józefie, ur. w Żdżarach, c. Alojzego i Katarzyny Marków.