Parafia Naramce małżeństwa 1818-1829

Home / Metryki - Naramice / Parafia Naramce małżeństwa 1818-1829

L.p.

Data

Akt

Zaślubiony

Zaślubiona

1

1816

1

Józef Rejczyński
l.26, ur. Poznań, s. Antoniego i Elżbiety z Krupskich.

 

1

1818

1

Różański Roch

Julianna Paliskówna

2

1818

2

Zalewski Franciszek

Elżbieta Krzesińska

3

1819

1

Włodarczyk Mikołaj

Małgorzata Gruchocianka

4

1819

2

Dawidowicz Wolek

Sara Anklówna

5

1819

3

Rzeźniczak Błażej

Marianna Uwijalanka

6

1819

4

Kuczubiak Augustyn

Agata Cibarszczanka

7

1820

1

Wicherek Stanisław

Marianna Głuszanka

8

1820

2

Stężalak Jan

Julianna Grelanka

9

1820

3

Weszczak Piotr

Róża Piskorzanka

10

1821

1

Wittman Wojciech

Franciszka Libiszewska

11

1821

2

Pichliński Michał

Julianna Glądała

12

1821

3

Lichter Jan

Marianna Kulanka

13

1821

4

Pawlak Józef

Brygida Perczyna

14

1821

5

Cieślik Jan

Katarzyna Gwiaździanka

15

1821

6

Szczepaniak Piotr

Salomea Macanka

16

1821

7

Sprine Jan

Julianna Piskorzanka

17

1821

8

Ćwikliński Paweł

Agata Michalakówna

18

1821

9

Kałuża Mikołaj

Agnieszka Świerzyńska

19

1822

1

Kłobuszek Jakub l.23, ur.
par. Kobylagóra, s. Michała i Marianny z Adamków.

Joanna Matjszczanka
l.20, ur. par. Naramice, c. Pawła Matyski i Barbary z Glądałów.

20

1822

2

Krzemiński Tomasz l.29, ur. par.
Naramice, s. Mateusza i Brygidy z Pastuchów.

Joanna Koniecznianka
l.28, ur. par. Trzcinica, c. Jakuba Koniecznego i Małgorzaty z Wawrzyniaków.

21

1822

3

Dominiczak Jan

Helena Żmudzianka

22

1823

1

Dyszlewski Antoni

Józefa Suchaczanka

23

1823

2

Stempniak Tomasz

Marianna Uwijalanka

24

1823

3

Ciepiszewski Benedykt
Grzegorz

Zuzanna Sawiczanka

25

1823

4

Pagaczyk Adam

Scholatyka Bąkówna

26

1823

5

Warmuż Bernard

Katarzyna Hyrkówna

27

1824

1

Idaczyk Bartłomiej

Franciszka Kędziorówna

28

1824

2

Słowiński Ludwik

Emilia Hildebrand

29

1824

3

Sochalski Wawrzyniec

Franciszka Dobczyńska

30

1824

4

Antoni Oscenda

Franciszka Świerczyńska

31

1825

1

Tyczczak Stanisław

Katarzyna Kulanka

32

1825

2

Paprota Mateusz

Rozalia Krzemieńszczanka

33

1825

3

Glądała Szymon

Agnieszka Krzemieńszczanka

34

1825

4

Kulik Wojciech

Marianna […]

35

1826

1

Grybś Kasper

Konieczna Petronela

36

1826

2

Szczepaniak Ludwik

Włodarczyk Zofia

37

1826

3

Królak Jan

Derowa Katarzyna

38

1826

4

Piechota Andrzej

Rzeźnikowa Marianna

39

1826

5

Paprota Piotr

Walczakówna Petronela

40

1826

6

Bury Tomasz

Trojanowska Marianna

41

1827

1

Michalak Mateusz

Wiktoria Włodarczykówna

42

1827

2

Demski Wawrzyniec

Franciszka Szczepaniak

43

1827

3

Włodarczyk Balcer

Katarzyna Tonpanianka

44

1827

4

Szczepaniak Walenty

Tekla Kowalska

45

1827

5

Ciechowicz Ignacy

Barbara Paprocianka

46

1827

6

Glądała Stanisław

Brygida Nielubianka

47

1827

7

Świerk Szczepan

Marianna Piskorzanka

48

1827

8

Pichlarczyk Szymon

Marianna Sanianka

49

1827

9

Gizler Wojciech

Petronela Głuszanka

50

1828

1

Szymusiak

Marianna Piechocianka

51

1828

2

Kuczaj Tomasz

Krystyna Szklarkówna

52

1828

3

[Jeziórcki ?] Sylwester

Józefa Jurzanka

53

1828

4

Paprociak

Anastazja Piskorzanka

54

1828

5

Dratwa Franciszek

Wiktoria Zakręcianka

55

1829

1

Trojanowski Grzegorz

Jadwiga Zakręcianka

56

1829

2

Bąk Wojciech

Agata Perkówna

57

1829

3

Farysiak Wojciech

Marianna Ostroszczanka

58

1829

4

Pieczara Wincenty

Wawrzyniakówna